Inici > Consell d'administració
  • Tornar

Consell d'administració


Nom Data del primer nomenament Data de l'últim nomenament Càrrec Caràcter del càrrec
D. CARLOS TUSQUETS TRIAS DE BES 13/02/1989 21/07/2014 President Altres (1)
D. VITTORIO COLUSSI 17/07/2008 24/01/2018 Conseller delegat (2) Executiu
D. GIOVANNI PIROVANO 09/11/2000 15/12/2015 Vocal Dominical
D. LUIGI DEL FABBRO 09-01-2017 En curso 1-er nombrament Vocal Dominical
D. GIANMARCO GESSI 21-11-2017 En curso 1-er nombrament Vocal Dominical
D-MANUEL VERDERA RODRIGUEZ 16/04/2012 27-06-2017 Vocal Independent
Dña. ANNA M.BIRULES BERTRAN 16/04/2013 25/07/2018 Vocal Independent
D. L. JAVIER GARCIA MACARRON 27/06/2005 15/12/2015 Vocal Altres (1)
Dña. MARIA LUISA GARRIDO MIRO 21/01/2002 Indefinit Secretaria no consellera